ראשון עד חמישי 7:00 - 00:00

שישי עד 14:00, מוצ"ש עד 00:00

0723911276

שירות לקוחות 24 שעות ביממה

Untitled design

ביובית בתל אביב

ללא הרס
Untitled design (1)
מומחים בעבודות ביובית ואינסטלציה
עם מעל ל12 שנות ניסיון

שירותי ביובית בתל אביב

ביובית בתל אביב

חברת BM שרותי ביובית נותנת שירות בכל אזור תל אביב והסביבה .

פתיחת סתימות , שאיבת שומן , שאיבת ביוב , שאיבת הצפות , ביובית נמוכה , שטיפת קווים , ניקוי מרזבים בלחץ מים , החלפת כל סוגי המשאבות רק ב BM שרותי ביובית בתל אביב .  

קצת על העיר ת"א

 שמה של תל–אביב הינו תרגום חופשי של העיתונאי נחום סוקולוב לשם אלטנוילנד, ספרו של בנימין זאב הרצל. השם תל–אביב מופיע בספר יחזקאל פרק ג' פסוק ט"ו. השם יפו, על פי האגדה התלמודית, נלקח

מהשם יפת, או כדימוי למילת יופי. הסיסמא "עוד אבנך ונבנית" לקוחה מספר ירמיהו פרק ל"א פסוק ג'.

שבעת הכוכבים מסמלים את חזונו של הרצל לשבע שעות עבודה ביום, שהיו מספר שעות העבודה גם בעיריית תל–אביב-יפו לפני המעבר לשבוע עבודה בן חמישה ימים.

 המגדלור – מגדלור החופים המנחה את ספינות העולים אל נמל תל–אביב.

ביולי 2003 הצטרפה תל–אביב לרשימה המצומצמת של שבעה אתרים מודרניים ברחבי העולם הנחשבים ל"אתרי המורשת העולמית". ההחלטה על כך התקבלה במועצת אונסק"ו, ארגון החינוך, המדע והתרבות של האו"ם, שאחד ממפעליו הוא שימור אותם אתרים הראויים לשימור בזכות חשיבותם למורשת הכלל אנושית. ההכרזה על המרקם העירוני ההיסטורי הייחודי של תל–אביב, "העיר הלבנה", כאתר לשימור היא הכרה של העולם באיכויות האדריכלות העירונית שצמחה בתל–אביב על בתיה, שדרותיה וכיכרותיה. לציון ההכרזה נוסף סמל חדש לעיר, סמל "העיר הלבנה",  (למעלה) שנוצר בהשראת סגנון הבנייה שהיה מקובל בתל–אביב בשנות השלושים של המאה העשרים והמכונה "באוהאוס" — על שם בית ספר ידוע לאדריכלות. סגנון זה מתאפיין בזוויות ישרות ובקווים ישרים, במרפסות ובמשחקי אור וצל .בסמל, שילוב של בנייה עם התנועה הרכה של החול והים הארצישראליים לחופי תל–אביב.

BM שרותי ביובית בתל אביב והסביבה החל מ 599 כולל מע"מ כחוק.

תל אביב יפו

ביום אביבי מעונן, כ' בניסן ה'תרס"ט (11 באפריל 1909,( התאספו על החולות שמצפון ליפו עשרות חבריה הנרגשים של "אחוזת בית" שבאו כדי להשתתף בהגרלת המגרשים לעיר הגנים העתידה לקום ממש כאן. לראשונה דיברו מתיישבים יהודים על הקמתה של עיר עברית – לא שכונה הנסמכת אל עיר כנווה–צדק וכשכונות שהוקמו מחוץ לחומות ירושלים, אף לא מושבה חקלאית כפתח תקוה או גדרה. את מייסדי העיר מילאה תחושת שליחות, הם היו חלוצים אמיתיים בעלי חזון ואמונה. עם זאת בראשית דרכה, ב–1910 ,היתה עיר הגנים שכונה בלבד, ובה שישה רחובות וחמש מאות וחמישים תושבים. זאת ועוד, שנים מעטות אחר כך הפכה לשכונת רפאים, כשפינו התורכים אלפים מתושבי יפו ואת מאות תושבי תל–אביב בהתקרב שאון התותחים של הצבא הבריטי במלחמת העולם הראשונה. עם התבססותו של השלטון הבריטי הלכה וגדלה העיר העברית הראשונה. נספחו לה שכונות שקמו לפניה וכן שכונות שניבנו בשנים הראשונות של המאה העשרים. ב–1921 הוכרזה תל–אביב כמועצה עירונית, וב–1934 קיבלה מעמד של עיר, ונותקו שרידי התלות שלה בעיר יפו, הזוקפת לזכותה אלפי שנות היסטוריה. באותן שנים היתה תל–אביב למרכז העסקים של היישוב היהודי ולמרכז התרבותי: הוקמו בה תיאטרונים, גלריות, מוזיאון לאמנות ראשון בארץ, האופרה הראשונה, הוקמה בה התזמורת הפילהרמונית, וגם רוב מערכות העיתונים ישבו בה. להקמתה של העיר העברית הראשונה נודעה חשיבות ציונית אשר השפיעה על ארץ ישראל כולה. אחרי מלחמת העצמאות נפלה החלטה לספח לתל–אביב שכונות שקמו סמוך אליה ולאחד אותה עם יפו, ומאז – זה יותר מחמישים שנה – נקראת העיר הגדולה בישראל בשם תל–אביב-יפו. העירייה פועלת רבות להבלטת ייחודה של יפו ומשקיעה רבות בפיתוח התשתיות, בשיקום שטח הנמל, בפרוייקטים לדיור, בקידום החינוך והרווחה ובפיתוח התיירות. צריחי המסגדים והכנסיות של יפו משמשים תפאורה לתל–אביב-יפו המודרנית, שהיא מרכז של כלכלה ועסקים, תרבות ואמנות בארץ. הגם שמשרדי הממשלה הועברו רשמית לירושלים, הוסיפו רבים מהם לפעול גם בה, ובעיקר משרד הביטחון ומטה צה"ל, וכמעט כל השגרירויות יושבות בה. בעיר הוקמה אוניברסיטה גדולה, כמעט כל הוצאות הספרים הגדולות העדיפו אותה, ופועלים בה עשרות בתי קולנוע, אולמות מופעים ותיאטראות. עם השנים השתנו פניה של תל–אביב-יפו, אבל היא מוסיפה להיות העיר הפעילה ביותר בארץ – שמפתיעה כל פעם מחדש, עיר שאין בה רגע דל. היום משתרעת העיר על פני חמישים ואחד אלף דונם ותושביה (למעלה משלוש מאות וחמישים אלף) מתגוררים בכאלפיים רחובות, שדרות וסמטאות שבהם עובדים, קונים, מבלים ומטיילים עוד מאות אלפי מבקרים מדי יום.

הצפות בעיר תל אביב

כל חורף אותו דבר: עם בוא הגשם – תל אביב הופכת לוונציה. בדרום העיר המצב גרוע במיוחד: בפלורנטין, למשל, די ביום גשם אחד כדי להציף את השכונה על גדותיה כך שאי אפשר לחצות אפילו את רחוב הרצל בלי מגפי גומי לא אופנתיים שמגיעים לברכיים. פלורנטין היא אולי מקרה מבחן לעיר כולה, שם התושבים שעוד לפני שהתחיל דצמבר כבר הספיקו להירטב לגמרי, תוהים מדוע הבעיה המוכרת עדיין לא נפתרה. על פני השטח – בעירייה מודעים לבעיה ומנסים לטפל בה. מדי חודש צצים בפלורנטין עוד ועוד שלטים חדשים ברחובות, המודיעים של שיפוצים ארוכים שישפרו את התשתיות. אך התושבים למודי הניסיון כבר הבינו: זה לא באמת עוזר. בינתיים הם סופגים את הרעש ביום ובלילה של העבודות יומם וליל, אבל הרחובות שלהם עדיין מוצפים.

"יש בעיה בתשתיות של כל השכונה. אנחנו כבר רגילים להצפות. עושים שיפוצים ארוכים ברחובות השכונה, אבל שום דבר לא משתנה", אומרת ירדן כהן המתגוררת בפלורנטין זה שנתיים. "לפני כמה שנים פלורנטין עוד הייתה זולה ולכן היו שהסכימו לסבול תחת ההזנחה, אבל היום המחירים זהים לאלה שבמרכז מרכז תל אביב לפעמים אף גבוהים יותר, יש יותר בניינים חדשים והאוכלוסייה השתנתה – גרות פה משפחות עם ילדים – אבל העירייה עדיין ממשיכה להזניח והפערים משאר העיר נשארו".

בעירייה אומרים שלקראת החורף, כמו כל שנה, הם ביצעו פעולות רבות למניעת הצפות, לרבות ניקוי קולטני הניקוז, שטיפות הקווים ומוצאי הניקוז לים. זאת נוסף לתוכנית רב שנתית שכוללת הנחה של מערכות קווי ניקוז ברחבי העיר, לרבות ברחובות המרכזיים של פלורנטין – צ'לנוב, ידידיה פרנקל, מרכולת ורחוב פלורנטין – פעולות שלטענת העירייה הביאו לירידה  בהצפות ובשיטפונות ברחבי העיר בכלל. השיטפונות שהספקתם לראות השנה, אומרים בעירייה, היו עניין נקודתי. "בגשמים הראשונים השנה נסתמו בשלושה מיקומים בשכונת פלורנטין קולטני הניקוז על ידי סחף שנוקה מיידית על ידי העירייה", נמסר משם. "מדובר בבעיות נקודתיות שטופלו במהרה ולא בבעיה גורפת בשכונה".

שרותי ביובית בתל אביב רק BM פתרונות לכל בעיות הביוב, לחברתנו כל סוגי המשאיות, גם ביובית קטנה(נמוכה) שבהרבה אזורים בל אביב נדרש ביובית קטנה BM נותנת שרות 24/6 באזורת תל אביב והסביבה.

לדברי פרופ' אראל אבינרי, ראש המסלול להנדסה וניהול מערכות תשתית במכללת אפקה, השיפוצים האינטסיביים שמתהדרת בהם העירייה לא יביאו בהכרח את הפתרון המיוחל. במבחן התוצאה תל אביב מוצפת כל חורף. שינו תשתיות, עשו פעולות תחזוקה בביובים, אבל התדירות של ההצפות ממשיכה. אני לא יודע אם במיקרו עשו כל מה שצריך לעשות, אבל יכול להיות שהבעיה לא פתירה על ידי רק שדרוגים קטנים, ויש כאן בעיה יותר גדולה מזה", הוא מסביר.

לדבריו, במצב אידאלי הישועה אמורה לבוא ממקור אחר, שאולי נשמע כמו חלום רחוק עבור תושבי דרום העיר: שטחים פתוחים. מעבר לרווחת התושבים, שהיו שמחים כמובן לקצת אוויר בין הבניינים הדחוסים, לשטחים הפתוחים שסופגים את המים יש ערך רב למניעת הצפות – לעתים אפילו יותר מפתחי הניקוז. אך מי שמכיר את תל אביב אפילו קצת יודע כמה נדיר למצוא שם פיסת אדמה. "היום יש פחות ימי גשם אבל הממטרים חזקים יותר ממה שאנחנו רגילים. התשתיות לא ערוכות וגרוע מכך – במקום להיערך אנחנו עושים נזק בכך שבכל מקום שיש לנו מרווח בין מבנים – הכל מתמלא בבטון ואספלט ולמים אין לאן לחלחל", אומר פרופ' אבינרי.

ביובית בתל אביב

BM שרותי ביוב בתל אביב  החל מ 499 שקל  לפתיחת סתימה

BM שרותי ביוב בתל אביב החל  מ 599 שקל  לשאיבת ביוב

BM שרותי ביוב בתל אביב החל מ 799 שקל לשאיבת הצפות

BM שרותי ביוב  איכותי ,אמין , מהיר ומקצועי חייגו אלינו

עיריית תל אביב פרסמה הנחיות לציבור להתמודד עם הגשמים והרוחות החזקות. בין היתר כוללות ההנחיות קריאה לנקות מרזבים וגגות כדי להסדיר את הניקוז. עוד מבקשת העירייה לנקות ולפתוח ניקוזים בחצרות, כדי להימנע מהצפות.

בימי גשמים, העירייה מבקשת, להימנע מהוצאת גזם ופסולת אחרת, כך שלא ייסתמו הקולטנים. העירייה גם קוראת לבדוק את הגגות לפני תחילת החורף, להימנע מדליפות. יש לבדוק גם את בטיחות מערכת החשמל.

בנוסף צריך לחזק מכשירים וכלים בגגות, בהם דודי שמש ואנטנות, כדי שאלו לא ייפגעו מרוחות עזות. יש גם לבדוק תריסים וחלונות שהם מוחזקים. ואטומים. במרתפים ובחניונים תת-קרקעיים יש לבדוק את המשאבות. חשוב גם להצטייד בתאורת חירום.

אם יש עצים הנושקים לחוטי חשמל, יש להודיע לחברת החשמל.  לגבי שאר העצים יש לוודא שהם בטיחותיים ועומדים בפני רוחות חזקות.

הפעולות שנקטה העירייה:

עוד בנושא אחזקת דירה

 • קוי כל הקולטנים ותעלות הניקוז הפתוחות בעיר ובדיקת מערכות התיעול התת קרקעיות.
 • בדיקה ותיקון האל-חוזרים במוצאי התיעול לנחלים למניעת זרימה חוזרת של מי נחל לקווי התיעול.
 • פרוק חסימות הקיץ של מוצאי קווי התיעול לים ונחלים.
 • הכנת צוותי העובדים, הביוביות והמשאבות הנותנות מענה במקרי חרום למניעת הצפות.
 • גידור אתרי בנייה וטיפול במבנים מסוכנים על פי הנחיות אגף רישוי ופיקוח על הבנייה.
 • גיזום עצים וענפים נוטים ליפול ואלה הצומחים מתחת לקווי חשמל.
 • הערכות לפינוי תושבים והצבת מכולות של ציוד לינה למרכזי ההשהיה והיערכות להגברת עמדות מענה במוקד לתושבים בעת מצב חירום.
 • סתימת בורות ומהמורות ותיקון קטעים במדרכות ובכבישים העלולים לשקוע וטיפול במצוקי החוף.
 • בדיקת תקינות מערכות הרמזורים והבלטת סימוני הדרך בכבישים.
 • פרסום הנחיות לכל הקבלנים בנוגע להכנה הנדרשת לעבודות בחורף.
 • פרסום הנחיות לכל מוסדות הציבור להתארגנות לקראת החורף, והבטחת בטיחות המתקנים בחצרות בתי הספר וגני ילדים

B&M ביובית ואינסטלציה - מעל ל12 שנות ניסיון בשאיבת ביוב וטיפול בסתימות, נגיע אליכם בזמן הקצר ביותר לפתרון מלא של הבעיה.

השירותים שלנו

איתור ופתיחת סתימות

מדי פעם מתרחשות בביוב סתימות למיניהן, כמו הצטברות לכלוך שנתקע בצינורות וגורם לסתימה, שורשים שחדרו למערכת הביוב, שומנים שהצטברו, צנרת ישנה שהתפוררה והרשימה עוד ארוכה...

שאיבת בורות ספיגה

בור ספיגה ובשמו השני בור שופכין הוא בור המיועד לספיגת מי הביוב וחלחולם. שירותי שאיבת הביוב שלנו משמשים במקרים בהם יש מחויבות בשאיבה תקופתית של תכולת הבור.

שטיפת קווי ביוב

שאיבת הביוב בלבד אינה מספיקה ובדרך כלל כדאי לצרף לכך גם ניקיון יסודי. לאחר שאיבת בור ביוב תמיד יישארו שאריות פסולת ובשביל לשמר לטווח ארוך את הביוב חייב לנקות אותו ביסודיות. הציוד המתקדם של הביובית כולל צינור מים בלחץ גבוה שבאמצעותו נשטוף את הביוב ביסודיות.

שאיבת מי גשמים

שאיבה של הצפות נדרשת בימים החורף הקשים ובמקרים של הצפות ביוב או תקלות בצנרת. חברת B.M ביובית ואינסטלציה מתמחה בתחום ומבצעת עבודות שאיבה בכל מבנה, שטח פתוח, גינות ובורות באדמה. במידה ויש אצלכם מצבור של הרבה מים שדורש שאיבה – צרו קשר ונגיע במהר.

שאיבת בורות שומן

מערכת הביוב לא ערוכה לטפל בכמויות ענקיות של שומנים ולכן ריכוז גבוה של שומנים שזורמים לביוב עשוי לגרום לנזקים משמעותיים – גם למערכת הביוב וגם לסביבה, לשומנים יש נטייה להצטבר על דפנות הביוב ולגרום לסתימות קשות. בחברתנו נותנים שירות של שאיבת בורות שומן ושאיבת מפריד שומנים. פינוי בורות שומן ומפרידי שומנים.

ניקוי קולטנים

ניקוי קולטנים זה תהליך חשוב להכנה לימי החורף הגשום. ניקוי קולטנים יכול לסייע למערכות הניקוז של הביוב לעבוד בצורה יעילה וטובה יותר. בחברתנו B.M אינסטלציה וביובית מבצעים ניקוי קולטנים מקצועי ויעיל לאורך זמן!

חיתוך שורשים

פתיחת סתימות שורשים בביוב הם מהשירותים הנפוצים שאנו נותנים. B.M אינסטלציה וביובית יודעת להתמודד ביעילות עם שורשים בביוב, הסרתם ומניעה עתידית של הופעתם. שירותים שאנו נותנים: חיתוך שורשים, שימוש בחומרים משמידי שורשים, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות כיום כמו רובוטים ומצלמות.

צילום צנרת

חברת B.M אינסטלציה וביובית מתמחה בצילום ביוב (צילום פנים של הצנרת) ומבצעת צילומים מקוטר 32 מ"מ ועד 24 צול. ברשותנו מספר מצלמות \רובוטים מהמתקדמים והטובים בעולם. בעזרת ציוד חכם זה וידע רב בתחום, אנו נותנים מגוון של שרותי צילום ביוב למטרות שונות כמו איתור נזילות, כיפופים בצינור, שברים בצינור, איתור סתימות וגם צילומים יזומים לבדיקת ביוב חדש.

הדברת ביוב

אפילו אם אתם שומרים על בית נקי למופת, חרקים וכל מיני מזיקים עלולים להגיע אליו דרך צנרת הביוב. כשחרקים חיים בביוב הם יכולים לצוץ מכל אזור הצנרת, כולל הפתחים בכיור או במקלחת, לכן בחברתנו יש מדבירים מוסמכים שידבירו באופן מקצועי את הביוב ובכך ימנעו הגעה של מזיקים חדשים לתקופה ארוכה.

מה אנחנו עושים?

פתיחת סתימות

מדי פעם מתרחשות בביוב סתימות למיניהן, כמו הצטברות לכלוך שנתקע בצינורות וגורם לסתימה, שורשים שחדרו למערכת הביוב, שומנים שהצטברו, צנרת ישנה שהתפוררה והרשימה עוד ארוכה...

שאיבת בורות ספיגה

בור ספיגה ובשמו השני בור שופכין הוא בור המיועד לספיגת מי הביוב וחלחולם. שירותי שאיבת הביוב שלנו משמשים במקרים בהם יש מחויבות בשאיבה תקופתית של תכולת הבור.

שטיפת קווי ביוב

שאיבת הביוב בלבד אינה מספיקה ובדרך כלל כדאי לצרף לכך גם ניקיון יסודי. לאחר שאיבת בור ביוב תמיד יישארו שאריות פסולת ובשביל לשמר לטווח ארוך את הביוב חייב לנקות אותו ביסודיות. הציוד המתקדם של הביובית כולל צינור מים בלחץ גבוה שבאמצעותו נשטוף את הביוב ביסודיות.

שאיבת מי גשמים

שאיבה של הצפות נדרשת בימים החורף הקשים ובמקרים של הצפות ביוב או תקלות בצנרת. חברת B.M ביובית ואינסטלציה מתמחה בתחום ומבצעת עבודות שאיבה בכל מבנה, שטח פתוח, גינות ובורות באדמה. במידה ויש אצלכם מצבור של הרבה מים שדורש שאיבה – צרו קשר ונגיע במהר.

שאיבת בורות שומן

מערכת הביוב לא ערוכה לטפל בכמויות ענקיות של שומנים ולכן ריכוז גבוה של שומנים שזורמים לביוב עשוי לגרום לנזקים משמעותיים – גם למערכת הביוב וגם לסביבה, לשומנים יש נטייה להצטבר על דפנות הביוב ולגרום לסתימות קשות. בחברתנו נותנים שירות של שאיבת בורות שומן ושאיבת מפריד שומנים. פינוי בורות שומן ומפרידי שומנים.

ניקוי קולטנים

ניקוי קולטנים זה תהליך חשוב להכנה לימי החורף הגשום. ניקוי קולטנים יכול לסייע למערכות הניקוז של הביוב לעבוד בצורה יעילה וטובה יותר. בחברתנו B.M אינסטלציה וביובית מבצעים ניקוי קולטנים מקצועי ויעיל לאורך זמן!

חיתוך שורשים

פתיחת סתימות שורשים בביוב הם מהשירותים הנפוצים שאנו נותנים. B.M אינסטלציה וביובית יודעת להתמודד ביעילות עם שורשים בביוב, הסרתם ומניעה עתידית של הופעתם. שירותים שאנו נותנים: חיתוך שורשים, שימוש בחומרים משמידי שורשים, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות כיום כמו רובוטים ומצלמות.

צילום צנרת

חברת B.M אינסטלציה וביובית מתמחה בצילום ביוב (צילום פנים של הצנרת) ומבצעת צילומים מקוטר 32 מ"מ ועד 24 צול. ברשותנו מספר מצלמות \רובוטים מהמתקדמים והטובים בעולם. בעזרת ציוד חכם זה וידע רב בתחום, אנו נותנים מגוון של שרותי צילום ביוב למטרות שונות כמו איתור נזילות, כיפופים בצינור, שברים בצינור, איתור סתימות וגם צילומים יזומים לבדיקת ביוב חדש.

הדברת ביוב

אפילו אם אתם שומרים על בית נקי למופת, חרקים וכל מיני מזיקים עלולים להגיע אליו דרך צנרת הביוב. כשחרקים חיים בביוב הם יכולים לצוץ מכל אזור הצנרת, כולל הפתחים בכיור או במקלחת, לכן בחברתנו יש מדבירים מוסמכים שידבירו באופן מקצועי את הביוב ובכך ימנעו הגעה של מזיקים חדשים לתקופה ארוכה.

Call Now Button